Stiga Combi 40AE Akülü Çim Biçme Makinası 48 V

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Stiga Combi 40AE Akülü Çim Biçme Makinası
Genel bakış
Sadece pili takın ve kesin! 48V 5 Ah Lityum pil ile güçlendirilmiş Combi 40 AE, 40 cm kesme genişliğinde, polipropilenden imal edilen ve kesme yüksekliği ayarlaması için konforlu tutamak olarak üst özellikler ile donatılmış 40 cm çim biçme makinesi, pencereli 40 L çim biçme makinesi Tam kutu kontrolü ve yumuşak kavrama ile ergonomik, ayarlanabilir tutamaç çubuğu.900 m2'ye kadar küçük bahçeler için uygundur.
 
GÜÇ
Güç kaynağı Lityum iyon batarya
Batarya voltajı 48 V
Akü kapasitesi 5 Ah
KESME SİSTEMİ
Kesme yöntemi Toplama, Malçlama, Arka deşarj
Malç fonksiyonu Evet
3 1 1 Kesme Sistemi Evet
Güverte malzemesi Polipropilen
Kesme genişliği 40 cm
Kesme yüksekliği ayarı Merkezileştirilmiş
Kesme yüksekliği pozisyonları 6 Pozisyonlar
Kesme yüksekliği aralığı 25-75 mm
3 fonksiyon 1
3'ü 1 arada işlevi, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çim kupürleri toplamak, malçlamak veya arka boşaltmak için olanak sağlar.

48 V teknolojisi
Yüksek gerilim teknolojisi, en zorlu çalışma seanslarında bile, daha iyi ve daha akışkan bir güç kullanımına ve daha az strese neden olur.

Merkezi yükseklik ayarı
Kesme yüksekliği, tek bir kol vasıtasıyla kolay ve hızlı bir şekilde ayarlanabilir.

Çift anahtar kolu
Çift anahtar kolu, motoru çalıştırmanıza ve çim biçiciyi her iki elinizle de kullanmanıza izin veren ergonomik bir tutma çubuğudur.

Elektronik devir kontrolü
Elektronik devir sayısı kontrolü, makinenin çim koşullarına bağlı olarak bıçağı otomatik olarak ayarlamasını sağlayan akıllı bir sistemdir - gelişmiş kesme ve toplama performansı ve daha uzun pil çalışma süresi sağlar.

Katlanabilir tutamak
Tutma yeri, saklarken yerden kazandırmak için katlamanıza izin veren özel bir cihazla donatılmıştır.

Ön tarak
Bir güverte içindeki hava akımı, performansı toplamakla ilgilidir. Ön tarak, iki önemli fayda sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek toplama performansı için güverte içinde daha fazla havanın dolaşımına izin verir ve bir fırça olarak tasarlanan yağmurluk, çimlerin perkütan kesim sonuçları için bıçağa doğru daha iyi yönlendirilmesini sağlar.

Tam çim kutusu göstergesi
Tam çim kutusu göstergesi sayesinde çim torbasını sürekli kontrol etmeniz veya çim kesme işlemleri çiminizde düşene kadar beklemeniz gerekmez. Bu gösterge, ne zaman boşalma zamanı geldiğini kolayca bildirecektir.

Kol yüksekliği ayarlanabilir
Çim biçicilerinin kullanımı, tutma yerinin yüksekliğini ayarlama imkanı sayesinde daha da rahattır. Çimlerin bu kadar rahatlatıcı olmamasına özen gösterin.

Yüksek tekerlekler
Arka yüksek tekerlekler, makine dengesini yükselterek eğimli ve sert alanlarda bile mükemmel bir çekiş gücü sağlar.

Multipliplik malçlama işlevi
Multiclip Mulching işlevi, çim kupürlerini çok ince parçacıklara bölerek onları çimene doğal bir gübre olarak geri kazandırır; ayrıca çim kupürlerini durdurup atmaya gerek kalmadan zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Yumuşak tutamak
Yumuşak tutamak, makineyi kullanırken tutulan tutamağı koruyan özel bir lastiktir. Kavrama arttırırken titreşimlerin bir bölümünü emmek, makinenizi daha rahat kullanmanızı sağlar.

Diğer Özellikler
Stok KoduCombi40AE
MarkaStiga
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.