Kadıoğlu Vibrope Eco Zeytin için Özel Halatlı Ağaç Silkme Makinesi

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
AgroPara : 1.433.333
Fiyat:
17.200,00 TL
Havale / EFT:
16.632,40 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
16.856,00 TL
1.720,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Türkiye'nin en popüler ceviz, badem, vişne, kestane vb ağaç silkme makinesi Kadıoğlu Vibrope'nin Zeytin Modeli ile tanışın... Farklı açılarda ağaca yanaşabilme yeteneğiyle KADIOĞLU OLIVE S Halatlı silkeleme makinesi zeytin hasatında en iyi yardımcınız olmaya hazır.

Zeytin hasadında cinslere ve hasat durumuna göre rekolte verimi %40-60 arasıdır. Buna göre sipariş vermenizi rica eder, iade kabul etmeyeceğimizi baştan bildirmek isteriz.

Zeytin Ağaçlarına Özel Tasarım

Zeytin ağaçları diğer ağaçlara göre esnek olmayan yapıdadırlar. Bu sebeple de daha kırılgandır. Vibrope Olive Modeli diğer halatlı silkeleyicilere göre ağacı 10 - 12 cm değil 6 - 7 cm çeker bırakır. Bu sebeple dal kırma oranı diğer halatlı silkeleyicilere göre çok daha azdır. Her yöne açı yapabilen makara sistemi yüksek dallarda hasat verimini arttırır ve açılı makara sistemi sayesinde operatör ağaçlara her yönden rahatlıkla yanaşabilir.

 

Şanzıman patlatma derdine son!

Kadıoğlu Vibrope Olive S (Vibrope EKO) şanzımansız tasarıma sahiptir. Benzerlerini İtalya ve Almanya'daki önde gelen makine imalatçılarının uyguladığı bu anlaşılır sistem şanzımanlı makinelerle kıyaslandığında %30'a varan oranda daha seri silkeleme yapar. Yeni nesil tasarımda aktarım yağsız özel rulmanlar üzerinde yapıldığından yağlama ihtiyacı yoktur. Olası arızalar durumunda arıza tespiti, tamiri, bakımı oldukça kolaydır. 

 

Vibrope Olive Zeytine özel azaltılmış çekme mesafesiyle üretilmiştir. Ancak diğer ağaçlarda da verimi en az diğer silkeleyiciler kadar etkilidir.

 

 

 

Neden Kadıoğlu Vibrope Olive S Silkme Makinesi?

Zeytin Hasat işlerini %70-%90 oranında hızlandırır.

Özellikle zirve (tepe) dallardaki zeytinin hasadı bir kaç saniyede biter.

Tek gövdeli, genç zeytin ağaçlarında bir kaç saniyede ağaçtaki zeytinin %95 - 98'i hasat edilir. (zeytin tane sapı çürümeye başladığı dönemde.)

Çok gövdeli, dallı, yaşlı zeytin ağaçlarında dallar ayrı ayrı seçilerek silkelenebilir.

Zeytine özel ayarlanmış çekme-bırakma mesafesi sayesinde diğer halatlı silkeleyicilere göre dal kırma riski çok düşüktür.

Zeytine özel 6 metre halat boyu sayesinde halat ağırlığı azalmıştır. Bu sebeple uzun halatların sebep olduğu vibrasyon kaybı minimize edilmiştir.

Ekonomik:

Küçük çapta üretim yapan çiftçiler dahi rahatlıkla ulaşabilir. Kurulumu basit, kullanımı kolaydır.

Yeni nesil makara kılavuzlu sistem silkeleyici halatın stabil hareket etmesini sağlar. Böylelikle halat koparma oranı en düşük makinelerden birisidir.

Yeni nesil bakım istemeyen yağsız, burçsuz sistem.;

10 mm çelik halat. 

 

Emsallerinden farklı olarak tüm bağlantıları çelik rulmanlar üzerinde hareket eder. Sürtünme olmadığı için traktörü yormaz, güç iletim kaybı minimum düzeydedir.

Çelik, hafif ve güçlü şase. %100 Kadıoğlu Tasarımıdır.

Sarf malzemesi ve bakım ihtiyacı yoktur.

Sağlam ve uzun ömürlüdür.

Makinamız ihtiyaç duyulanın çok daha üzerinde kuvvete dayanıklıdır. 

Tüm hareketli parçaları CNC makinalarla yüksek hassasiyetle işlenmiştir.

 

Boyasının ultraviyole stabilitesi yüksektir.

Belgeler:

- CE Belgesi.

- Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi.

Nasıl kullanılır?

Hasat makinesinin kemeri kolay bağlama aparatı ile ağacın gövdesine ya da kalın dallarına bağlanır. (dal ayrımlarından ya da topraktan uzak, ağacın rahat esneyebileceği bölümleri seçilmelidir.)

Traktörle halatın boşluğu alınır.

Kuyruk mili harekete geçirildiğinde etkili bir biçimde silkeleme yapar. Meyve dalından koparak düşer. Silkeleme gücü ve devri ayarı traktörden yapılır.

Diğer Özellikler
Stok Koduhm600eko
MarkaKadıoğlu
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
hm600eko
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.