Husqvarna Automower 415x Robotik Çim Biçme Makinesi 1500m2

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
AgroPara : 8.045.950
Fiyat:
96.551,40 TL
Havale / EFT:
93.365,20 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
94.620,37 TL
9.655,14 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Husqvarna Automower® 415X, X-line serisinde güvenilir, yüksek performanslı bir modeldir. 1500 metrekareye kadar olan küçük ve orta büyüklükteki çimler için uygundur ve aşağıda ürün bilgileri bölümünde bulunan çeşitli ayrıcalıklı özelliklerle birlikte gelir.

 

 

Automower® Bölge Kontrolü

Automower® Intelligent Mapping (AIM) teknolojisi, çimin sanal bir haritasını oluşturmak için GPS sensörlerini kullanır ve bölge kontrolü sağlar. Çim biçme makinenizi gerçek zamanlı olarak takip edin, özel ayarlarla çalışma alanları oluşturun veya uzak durma bölgeleri tasarlayın. Sonuç, daha fazla hassasiyet, daha fazla kontrol ve güzel bir çimdir.(Ülkemizde çalışmamaktadır.Sadece yakınından bluetooth ile yönetilebilir.)

 

Husqvarna AIM Teknolojisi (Automower® Akıllı Haritalama)

Husqvarna AIM Teknolojisi, bir dizi akıllı Automower® özelliğini etkinleştirmenin yanı sıra çimin sanal bir haritasını oluşturmak için robotik çim biçme makinenizdeki yerleşik GPS'i ve sensörleri kullanır. Sanal harita, sınır ve kılavuz tellerin yanı sıra Automower® Connect uygulamasında da görünür. AIM Teknolojisi ile farklı kesim yükseklikleri ve programlarına sahip çalışma alanları veya kişiselleştirilmiş bölge kontrolü için dışarıda kalma bölgeleri oluşturmak için uygulamayı kullanabilirsiniz. Automower® ayrıca Automower® Connect aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izlenebilir.

 

Patentli Özellikler

GPS destekli navigasyon, otomatik geçiş yönetimi ve elektrikli yükseklik ayarı dahil başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel teknoloji. Ayrıca, çim biçme makinesinin verimli bir şekilde geri dönüş yolunu bulabilmesi için şarj istasyonundan uzanan patentli kılavuz tellerimiz.

 

Sistematik Geçiş Biçme

Bahçenizde mükemmel kesim sonuçları elde etmek için kurulum işlemi sırasında sistematik geçiş biçme programlayabilirsiniz. Ardından, Automower® bahçenizdeki dar bir geçide ulaştığında, kesilmemiş alan kalmamasını sağlamak için sistematik bir modelde biçer.

 

İkincil Alan

Çimleriniz ayrı alanlara bölünmüşse, kurulumunuz içinde ikincil bir alan oluşturabilirsiniz. İkincil bir alan oluşturmak için, ikincil alanın etrafında bir ada oluşturmak üzere sınır telini kurmanız gerekir. Kurulduktan sonra, çim biçme makinesini bu iki alan arasında manuel olarak hareket ettirmeniz gerekecek ve çim biçme makinesi seçilen bir süre boyunca veya pil bitene kadar biçecektir.

 

Automower® X-Line

Husqvarna Automower® X-Line, sınıfının en iyisi robotik çim biçme makinesi isteyenler için tasarlanmış en tam özellikli serimizdir. GPS hırsızlık izleme özellikli Automower® Connect, GPS destekli navigasyon, LED farlar, ön lastik tampon ve X-Line gövde tasarımı dahil olmak üzere X-Line özellik paketi ile donatılmıştır.

 

Kolay Temizlik

Çim biçme makinenizin altında durulayabilir ve dışını bir bahçe hortumuyla yıkayabilirsiniz.

 

Don koruyucu

Robotik çim biçme makinesi, soğuk koşullarda çim biçme programını otomatik olarak keserek çimin korunmasına yardımcı olur.

 

Üstün Bağlantı

Automower® Connect donanımlı tüm robot çim biçme makineleri, Amazon Alexa ve Google Home ile uyumludur. Bu, başlat, durdur, park et gibi en yaygın sesli komutları uygulayabileceğiniz ve yalnızca sesli yardımcınıza sorarak çim biçme makinenizden durum güncellemeleri alabileceğiniz, onu IFTTT rutinlerinde kullanabileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına gelir. Automower® Connect ile ayrıca robotik çim biçme makinenizi Gardena Akıllı Sisteminize entegre edebilir ve çim biçme ile sulamanın birlikte çalışmasına izin verebilirsiniz.

 

Elektrikli yükseklik ayarı - PATENTLİ

Kesme yüksekliği, ana menüden veya Automower® Connect uygulaması aracılığıyla kolayca erişilebilen, elektrikle çalıştırılan yükseklik ayarıyla hızlı bir şekilde ayarlanır.

 

Daha iyi çim kalitesi için TargetHeight

Kanıtlanmış çim kalitesi için TargetHeight, kesme yüksekliğini 10 günlük bir süre boyunca otomatik olarak MAX'tan tanımlı yüksekliğe düşürür.

 

FOTA - Havadan Aygıt Yazılımı

FOTA, Automower® Connect aracılığıyla kablosuz olarak yazılım güncellemelerini otomatik olarak yapmanızı sağlar.

 

Hava durumu zamanlayıcısı

Çalışma süresini çimin büyüme hızına göre ayarlar, bu da Husqvarna Automower®'ın güçlü çim büyümesinin olduğu dönemlerde biçme süresini en üst düzeye çıkaracağı anlamına gelir. Güneşli veya kuru havalarda veya mevsimin sonlarında, biçme makinesi biçme için daha az zaman harcar ve bu da çim ve biçme makinesindeki aşınmayı azaltır.

 

Otomatik geçiş işleme - PATENTLİ

Husqvarna Automower® dar geçitleri otomatik olarak algılar ve en küçük geçitlerde bile yolunu bulur. Rahatsız edici izlerden kaçınmak için geçiş boyunca rotasını değiştirecektir.

 

Denge kontrolü

Sessiz ve sorunsuz çalışma için kesme sistemindeki dengesizliği otomatik olarak algılar. Dengesizliğe eksik, çift monteli veya hasarlı bıçaklar neden olabilir.
 

Spiral ve Noktasal Kesim

Spiral Kesme, kesme diski sensörlerinin biçme makinesinin daha yüksek çimli bir alana girdiğini algılamasını sağlayan etkinleştirilmiş bir özelliktir. Algılandıktan sonra, çim yüksekliği eşit olana kadar kesme teknolojisini sistematik bir spiral modele geçirir. Manuel olarak kesmek istediğiniz daha uzun çimenlik bir alana sahip olduğunuzda nokta kesme kullanılabilir. Örneğin, bir çim mobilyasını hareket ettirirseniz, çim biçme makinesini daha önce olduğu yere yerleştirebilir, noktalı kesimi etkinleştirebilirsiniz ve bu işlem bittiğinde, Automower® çiminizin geri kalanına geçer.

 

Nokta kesme

Sınırlı bir uzun çim alanını hızlı bir şekilde biçmek için özel mod. Bu, özellikle mobilyalar çıkarıldıktan sonra bahçe mobilyaları gibi altındaki alanlar için kullanışlıdır. Biçme makinesini istenen alana yerleştirin ve Nokta kesme modunu seçin. Biçme makinesi dar spiraller halinde biçecek ve bittiğinde otomatik modda devam edecektir.

 

Grafik menü ekranı, orta boy

Grafik menü yapısına sahip yüksek çözünürlüklü, orta boyutlu ekran. Kendini açıklayan kurulum ile kullanımı kolay.

 

Uzak başlangıç noktaları x3

 

Biçmeyi, şarj istasyonunun dışında, patentli kılavuz tel boyunca üç farklı uzak konumda başlatma olasılığı sayesinde, tüm çimde tekdüze bir kesme sonucu. Çim alanı ne kadar geniş olursa, birkaç başlangıç noktasıyla o kadar iyi ve daha önemli olur. Etkin GPS destekli navigasyonla (belirli modeller), uzak başlangıç noktaları otomatik olarak ayarlanır ve manuel ayarlara gerek yoktur.

Kapasite

AUTOMOWER® 415X 

Ürün numarası: 970 47 17?45

Çim Büyüklüğü (±20) 1500m2

9 ° sınırında maksimum eğim performansı

Şarj sistemi Otomatik

Arama sistemi Üçlü arama

1. kılavuzu izleyin

Saatlik alan kapasitesi 678 ft²

Kesme donanımı

Kesme genişliği 8,7 inç

Ürün bilgileri

Ağırlık 21,4 lb

Ürün boyutu uzunluk 24 inç

Ürün boyutu genişliği 17,7 inç

Ürün boyutu yüksekliği 9,4 inç

Renk Gri

Pil tipi Li-İyon

Pil kapasitesi 2 Ah

Şarj akımı 1,3 A

Tipik şarj süresi 60 dakika

Kesme Sistemi

Kesme sistemi 3 döner tıraş bıçağı

Kesme yüksekliği, min (yaklaşık) 0,8 inç

Kesme yüksekliği, maks (yaklaşık) 2 inç

Kontrol

Bağlantı Bluetooth®, Hücresel

Firmware Güncellemesi FOTA

Emniyet

Tek şarjla tipik çim biçme süresi 50 dakika

GPS Hırsızlığı takibi Evet

PIN kodu Evet

Alarm Evet

Kullanıcı Arayüzü Tuş takımı ve ekran/Uygulama

Kaldırma sensörü Evet

Eğim sensörü Evet

Ultrasonik sensör Hayır

DETAYLI BİLGİ VE FOTOĞRAF İÇİN LÜTFEN WWW.CIMROBOTU.COM.TR ADRESİMİZİ ZİYARET EDİN.

Diğer Özellikler
Stok Kodu415x
MarkaHusqvarna
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.