Grifo DVEP20F Pompalı Motorlu Büyük Üzüm Sap Alma ve Kırma Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu model, diğerlerinden farklı olarak açılamaz bir şekilde tasarlanmıştır. Ancak yine de saatte yaklaşık 2000 kg/saat üretim kapasitesine ulaşmaktadır. Paslanmaz çelik ızgara ve pompa haricinde, tamamen emaye kaplı çelikten yapılmıştır ve geniş yükleme haznesi ürünün kolayca dökülmesine olanak tanır.

Sap ayırma milinin ve çıkarılabilir ızgaranın bir araya gelerek üzümleri saplarından ayırmada çalıştığı bu makine, elde edilen üzüm suyunun paslanmaz çelik pompayla fıçılara taşınmasını sağlar. Bu paslanmaz çelik pompa, büyük boyutu ve yüksek kalitesi ile dikkat çeker.

Güçlü bir elektrik motoru, kayışlar ve zincirler aracılığıyla DVEP20F'nin tüm mekanizmalarının çalışmasını sağlar; üst vida konveyörü, sap ayırma milinin yanı sıra üzüm suyunu pompaya taşımak için kullanılan alt vida konveyörü.

Yan taraftaki bir pencere ve çıkarılabilir ızgara sayesinde makinenin iç yüzeylerini temizlemek oldukça kolaydır. Kalite destekleri, tüm üzüm ayırıcıya dayanıklılık ve uzun ömür sağlar. Sürekli ve basit bir bakım, tutarlı ve yüksek performansı garanti edebilir.

mm 870×500 h mm 850 ölçülerinde
Paslanmaz çelik santrifüj pompası
Paslanmaz çelik sepet
Elektrik motoru 220 V, 1,5 beygir gücünde
Saatlik üretim kapasitesi 2000 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduS64e88ab9a0216
MarkaGrifo
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.