Gardena Smart Su Zamanlama Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Gardena 19031 Smart Wirelesss Su Zamanlayıcı
Gardena Su Kontrollü otomatik sulama sistemi, bir uygulama ile sulama işlemini her yerden ve her zaman kontrol etmeyi kolaylaştırır. Tabii ki, cihazdaki çok işlevli bir düğme ile manuel olarak da çalıştırılabilir. Kanıtlanmış valf teknolojisi sayesinde, akıllı Su Kontrolü özellikle güvenilir bir şekilde çalışır. Uygulama don zamanında sizi uyarır. Su kontrolü akıllı ağ geçidine güvenli bir şekilde bağlanmıştır.

Gardena Smart Wirelesss Su ZamanlayıcıGardena Akıllı Ağ Geçidi (dahil değildir) ile birlikte kullanılan Red Dot tasarım ödülü kazanan Gardena Akıllı Kablosuz Su Zamanlayıcı, günlük yaşamda ve evde olmadığınızda bile bitkilerinizin sulanmasını güvenilir bir şekilde kontrol eder. Denenmiş ve test edilmiş valf teknolojisi, akıllı su kontrolü, su bağlantısı ve bağlantı cihazları arasında güçlü bir bağlantı sağlar.

Gardena Akıllı Su Zamanlayıcı Otomatik Açık KapalıİOS ve Android cihazlar için ücretsiz Gardena akıllı uygulamasını kullanarak, nerede olursanız olun bahçenizi her zaman kontrol altında tutarsınız. Ekrana dokunarak, gerekli önemli bilgileri çağırabilir ve bahçe işiniz için tüm ayarları rahatça ve gereksinimlere göre uyarlayabilirsiniz. Güçlü antenler, büyük bahçelerde bile Gardena Akıllı Ağ Geçidine kablosuz bağlantıyı ve dolayısıyla ölçüm verilerinin Gardena akıllı uygulamasına güvenilir bir şekilde aktarılmasını garanti eder.

Akıllı Su Kontrolü üzerindeki bir düğmeye bastığınızda, kontrol panelindeki LED'ler aracılığıyla sinyal gücü, akü şarjı ve aktif sulama durumuna genel bir bakış elde edersiniz. Hemen su gerekiyorsa, düğmeye tekrar basılarak sulama başlatılabilir.

Akıllı Su Kontrolü entegre bir donma koruma sistemine sahiptir. Yerleşik bir sıcaklık sensörü sayesinde, zamanlayıcı çok soğuk olmaya başladığında Gardena akıllı uygulamasına bir uyarı alarmı göndererek, kullanıcının hava tekrar ısınana kadar donmaya karşı korumalı bir alanda paketlemesini sağlar.

Özellikler
? Enerji kaynağı: 3 x AA 1,5 V alkalin pil (LR6, dahil değildir)
? Çalışma basıncı Min: 0,5 bar
? Çalışma basıncı Maks: 12 bar
? Diş: 26,5 mm (G3 / 3), 33,3 mm ( G1)
? Günlük sulama çevrimleri: 6
? Sulama süresi: 0 sa 1 dk - 10 sa 00 dk
? Sulama sıklığı: günde 6 sulama, gün seçimi

Özellikler ve Faydalar
? Gardena Smart Gateway ile kullanım için su zamanlayıcısı
? Bahçenizin sulanmasını güvenilir bir şekilde kontrol eder
? Android ve iOS cihazlar için Gardena Smart uygulaması ile kablosuz kontrol ve izleme
? Zamanlayıcıdaki kontrol paneli durum güncellemesi sağlar ve sulama işleminin manuel olarak başlatılmasını sağlar
? Entegre sıcaklık sensörü akıllı uygulamaya alarm verir donma tehlikesi vardır

Diğer Özellikler
Stok Kodu19031
MarkaGardena
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.