Gardena RollUp M Duvara Monte Hortum Makarası 20 metre

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kompakt Duvara Monte Hortum Kutusu RollUp M ile orta büyüklükteki bahçelerin rahat ve esnek sulama


GARDENA Duvara Monte Hortum Kutusu RollUp M ile her zaman eyleme hazır olan sulama. Bahçenizi bu hortum kutusuyla suladığınızda hem emekten hem de zamandan ve ayrıca büyük miktarda saklama alanından tasarruf edersiniz. Bu kompakt kutu evin duvarına kolayca takılır ve su hortumunun güvenli bir şekilde saklanmasına ek olarak, sulamadan sonra sarmanızı kolaylaştırır. 180 ° 'den fazla döndürülebilen duvar askısı sayesinde sulama sırasında çok fazla hareket özgürlüğüne sahip olursunuz ve hortum bükülmez. 20 metrelik hortumu istediğiniz uzunlukta çekin ve hemen sulamaya başlayabilirsiniz! Pratik kilitleme noktaları, bahçe hortumunu özellikle kısa aralıklarla otomatik olarak sabitler, böylece bitkilerinizi çok kolay sulayabilirsiniz.
 
Hortumun ucunu hafifçe çekerek, kilitleme mekanizmasını ve yerleşik çelik yayı otomatik olarak serbest bırakırsınız ve hortumu sizin için güvenilir bir şekilde geri alırsınız. Hortum makarası muhafazasının ve ortamın zarar görmemesini sağlamak için geri çekme mekanizması, güvenli ve kontrollü geri çekme sağlayan yenilikçi bir RollControl teknolojisine sahiptir. Sarma işlemi sırasında birbirine dolanma veya düğümlenme, entegre bir hortum kılavuzu ile önlenir
 
GARDENA Hortum Ataşmanlarınız her zaman elinizin altındadır, duvar braketinin altına takılabilir ve yerden tasarruf etmek için orada saklanabilir. Tabii ki Duvara Monte Hortum Kutusu, hem UV hem de donma koruması sunan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır, sağlam kutu tüm yıl boyunca kullanılabilir.

Teknik Özellikler
Hortum uzunluğu 20 m
Hortum Çapı 11 mm
Donmayı önleme Evet
Garanti 5 yıl

Diğer Özellikler
Stok Kodu18610
MarkaGardena
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.