Gardena PowerMax 32/36V P4A Akülü Çim Biçme Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Gardena 14621 Akülü Çim Biçme Makinesi PowerMax 32/36V P4A
Manevra kabiliyeti yüksek, verimli, güçlü ? GARDENA Pilli Çim Biçme Makinesi PowerMax? 32/36V P4A Kullanıma Hazır Set
Manevra kabiliyetine sahip, güçlü GARDENA PowerMax? 32/36V P4A (2 x 18V), 200 metrekareye kadar alanlar için pille çalışan mükemmel bir çim biçme makinesidir.
Özel olarak sertleştirilmiş bıçak, mükemmel kesme sonuçları sağlar. Çalışma genişliği 32 santimetredir. QuickFit sayesinde kesme yüksekliği on farklı seviyeye kolayca ayarlanabilir - basitçe basın ve çevirin. Muhafazanın kenarlarındaki çim tarakları, duvarlar ve bordürler boyunca bile göze hoş gelmeyen çim öbeklerinin ayakta kalmamasını sağlar.

Özellikler
Kesme genişliği 32 cm
Kesme Yüksekliği, min-maks 20-60 mm
Kesme yüksekliği adımları 10
Kesme yüksekliği ayarı Merkez
Çalışma alanı kapasitesi (±20) 200 m²
Rahat tutamak, zahmetsiz çalışma
Her iki tarafta braket anahtarlı ErgoTec tutacak, rahat çalışma sağlar. Ergonomik şekli, doğal bir el pozisyonu sağlar, böylece çim biçme makinesini daha uzun süreler boyunca bile zahmetsiz ve rahat bir şekilde itebilirsiniz.

Yüksek performanslı PowerPlus motor
Daha küçük çim alanlar için mükemmel akülü çim biçme makinesi. Fırçasız PowerPlus motoru, yüksek tahrik gücü ve etkileyici verimliliği ile öne çıkıyor.

LED göstergesi
Doğrudan alet üzerindeki açıkça görülebilen LED ekran, mevcut pil şarj durumu hakkında bilgi sağlar. Böylece ne kadar süre çalışmaya devam edebileceğinizi ve ne zaman hak ettiğiniz bir mola zamanının geldiğini her zaman bilirsiniz.

Mükemmel çim biçme, verimli toplama
CnC sistemi sayesinde çimleriniz temiz bir şekilde biçilir ve kesilen çimler verimli bir şekilde toplanır. Yönlendirilmiş hava sirkülasyonu ve ideal olarak konumlandırılmış yakalayıcı, önemli ölçüde daha fazla çim toplanmasını sağlar. Böylece sık sık boşaltmak zorunda kalmazsınız, bu da değerli zamandan tasarruf sağlar.

On adımlı, merkezi kesme yüksekliği ayarı
Kesim yüksekliği QuickFit kullanılarak anında ayarlanabilir - basitçe basın ve çevirin. Yanal çim tarakları, kaldırımlarda ve duvarlarda bile hiçbir çim bıçağının ayakta kalmamasını sağlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodu14621
MarkaGardena
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.