Gardena Akülü Teleskopik Çit Budama Makinası

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Gardena 14732 Akülü Teleskopik Çit Budama Makinası
Açıklama
Yüksek çitler için teleskopik saplı akülü çit düzeltici
Yüksek çitler gizliliği korur. Ancak kırpılmaları gerektiğinde, kısa süre sonra gizliliğin böyle bir öncelik olmamasını dileyeceksiniz, çünkü bu işleri çok daha kolaylaştıracaktır. GARDENA Pilli Teleskopik Çit Düzeltici THS 42/18V P4A kullanmadığınız sürece. Üç metre yüksekliğindeki çitlerle bile kolayca başa çıkabilir. Titrek merdivenleri kesmek geçmişte kaldı, her zaman sağlam zeminde iki ayağınızla güvenle durabilirsiniz ve hiçbir zaman güç kabloları için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Doğrudan kol üzerinde bulunan bir LED göstergesi sayesinde, mevcut şarj seviyesinin her zaman farkında olursunuz. Bu alet, 18V FOR ALL ALLIANCE'ın tüm pilleriyle uyumludur. Kullanılan pile bağlı olarak ürün 240 dakikaya kadar pil kullanım süresine ulaşabiliyor ve 600 metrekareye kadar çit kesebiliyor.

Teleskopik düzeltici, pilsiz 3,0 kilogram ağırlığındadır; sapı ergonomik olarak tasarlanmıştır ve ideal bir ağırlık merkezine sahiptir. Bu, teleskopik tutamak tamamen uzatıldığında bile elinize rahat ve güvenli bir şekilde oturduğu ve üç metrelik aralığın tamamını kullanmanıza izin verdiği anlamına gelir.
Çit üstünü kırpmanız mı gerekiyor? Sorun değil: Budama makinesinin başı eğilebilir ? bu, toprak örtüsünü keserken de çok kullanışlı bir işlevdir. Artık eğilmek zorunda değilsin ve dizlerinin üzerinde kolay.
16 milimetre kalınlığa kadar olan dallar ve ince dallar fazla çaba harcamadan düşecek; Optimize edilmiş bıçak geometrisi, her kesimin verimli ve temiz bir şekilde yapılmasını sağlar. 42 santimetrelik bıçak uzunluğu sayesinde, çitlerinizi tüm genişlikleri boyunca hızla şekillendireceksiniz.

Teleskopik çit budayıcınızı taşımak veya saklamak istiyorsanız, kolayca ve alet kullanmadan ikiye ayırabilirsiniz.
Üç metre yüksekliğe kadar çitler için
Hafif pilli teleskopik çit düzeltici, ergonomik tasarımlı tutacağı ve ideal ağırlık merkezi sayesinde ele rahatça oturur. Böylece, teleskopik tutamak tamamen uzatıldığında, üç metreye kadar yükseklikte, az çabayla ve güvenli bir zeminde yüksek çitleri kesebilirsiniz.

Kesme kafası eğilebilir
Çitleri veya zemin örtüsünü kesmek istiyorsanız, bir düğmeye basarak kesme kafasını 90 dereceye kadar eğebilirsiniz. Rahatlıkla ve zorlanmadan yapabilirsiniz.

18V POWER FOR ALL pil ? bir pilden daha fazlası
POWER FOR ALL ALLIANCE, pilleri çok sayıda cihazda kullanılabilen lider üreticilerin en büyük markalar arası pil ittifaklarından biridir. Bu, esnek kalırken paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Diğer Özellikler
Stok Kodu14732
MarkaGardena
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.