Gardena 6100/5 Inox Otomatik Dalgıç Basınç Pompası 1773

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Gardena 1773 Dalgıç Basınç Pompası 6100/5 Inox Otomatik
Evinizde ve bahçenizde çok çeşitli çözümler için otomatik su temini için güçlü ve güvenilir bir dalgıç basınç pompası
Tüm sulama ve evsel su temini gereksinimleriniz için nihai çözüm olan GARDENA Dalgıç Basınç Pompası 6100/5 Inox Automatic'in yüksek pompalama performansını deneyimleyin. Yüksek basınçlı ve neredeyse sessiz olan bu pompa, bir kuyu veya sarnıçta daha büyük derinliklerden bile yer ve yağmur suyunu pompalamak için idealdir. Birden fazla sprinkleri aynı anda çalıştırmak ister misiniz? Sorun değil: Dalgıç Basınç Pompası 6100/5 Inox Automatic, 1100 W gibi etkileyici bir çıktı, saatte 6100 litreye kadar çıkış hızı ve maksimum 4,7 bar basınç sağlar.
 
Olağanüstü yüksek performanslı pompanız çok düşük güç tüketimine sahiptir. Bunun nedeni, su gerektiğinde pompayı çalıştırarak ve daha sonra suya artık ihtiyaç duyulmadığında otomatik olarak durdurarak hem su hem de enerji tasarrufu sağlayan otomatik bir işlevdir. Bu sadece daha fazla kullanım kolaylığı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oldukça verimli güç tüketimi sağlar. Örneğin entegre kuru çalışmayı önleme güvenlik anahtarı gibi bir dizi kendini koruma teknolojisi sayesinde maksimum dayanıklılık sağlanır. Yerleşik çek valf sayesinde su akışını kontrol edebilirsiniz ve su hızlı ve tam olarak ihtiyaç duyduğunuz anda kullanılabilir. Pompa, sızıntı tespiti ile donatılmıştır; bu, olası olmayan sızıntı durumunda pompayı durdurur ve olası su hasarını önler. Küçük hacimli program, çamaşır makineniz veya GARDENA Micro-Drip-System gibi düşük su tüketen ekipmanlarla sorunsuz ve verimli çalışma sağlar. Sadece 149 mm çapa sahip olması, pompayı 150 mm çapından itibaren dar kuyularda bile kullanabileceğiniz anlamına gelir. 23 metre uzunluğundaki güçlü bağlama halatı ve 20 metrelik güç kablosu, çok yönlü kullanıma ve pompanızı sağlam bir şekilde kaldırmanıza olanak tanır.
GARDENA, Almanya'da tasarlanan güvenilir kaliteli pompaları ile ünlüdür. Dalgıç Basınç Pompanız 6100/5 Inox Automatic, su altında en üst düzeyde koruma sağlayan ve yeterli stabilite ve sağlamlık sağlayan sağlam paslanmaz çelik muhafazaya, mile ve bağlantı dişine sahiptir. Yüzer emiş kitini pompa ile ek bir seçenek olarak kullanabilirsiniz, sadece filtreyi çıkarın ve kuyu veya sarnıcınız altta tortu veya kire eğilimli ise takın. Çıkarılabilir ve temizlemesi kolay paslanmaz çelik ince filtre, pompa ve bağlantı cihazlarının tıkanmasını veya hasar görmesini önler. 5 yıllık garantiden yararlanmak için GARDENA Dalgıç Basınç Pompası 6100/5 Inox Automatic'inizi çevrimiçi kaydettirmeniz yeterlidir. Drenaj, sulama ve ev içi kullanım alanlarında 40 yılı aşkın deneyime sahip GARDENA pompalarının gücünü hissedin.
Teknik Özellikler
Güç derecesi 1100 W
Maksimum teslimat kapasitesi 6100 l / saat
maksimum basınç 4,7 çubuğu
Maksimum daldırma derinliği 17 m
Maksimum iletim yüksekliği 47 m
Maksimum sıvı sıcaklığı 35 ° C
Elektrik koruma sınıfı IP X8
Diğer Özellikler
Stok Kodu1773
MarkaGardena
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.