Fenglin EFC-2 Elektrikli Meyve Parçalama Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kompakt ve oldukça verimli bir meyve parçalayıcıdır. Parçalayıcı, meyveyi kıran bir bıçağı olan yüksek hızlı dönen bir diske sahiptir. Malzeme makinenin altındaki kaba toplanır. Hamurun optimum kıvamı, sıkıldığında meyve suyunun en iyi sonucu almasını sağlar. 

Kapasite: saatte 200-300 kg\\\\'a kadar

Güç: 1.2 Hp

Hız: 2800 devir / dak

Boyut :260*315*415mm

Ağırlık: 10 kg

220V güç kaynağından çalışır, ev elektriği.

Fruit Shark parçalayıcı, düzenli kullanıcılar, bahçede, girişimciler ve sağlıklı yaşam tarzı meraklıları için tasarlanmıştır. Elma, armut, kuş üzümü ve birçok meyve için hazırlanan diğer meyvelerin işlenmesi için mükemmel bir yardımcıdır. Makinenin ortalama saatlik performansı 200-300 kg\\\\'dir (operatörün hızına göre). 

 

Parçalayıcı, hijyenik çalışmasını, sağlam görünümünü, yüksek dayanıklılığı ve ayrıca uzun makine servis ömrünü güvence altına alan paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Kırıcı motor çıkışı 0.85kW\\\\'dır (220 V). Kırıcı, meyveler, özellikle elmalar ve diğer preslenmiş meyvelerin işlenmesi için tasarlanmıştır. Meyve çok hızlı ve basit bir şekilde ezilir (işlenir). Ezilmiş malzeme kabalığı, maksimum meyve suyu verimi ile presleyerek daha fazla işlem için idealdir.  

Parçalayıcı meyveyi çok hızlı bir şekilde çalışır.

Diğer Özellikler
Stok Koduefc2
MarkaFenglin
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.