Fenglin EFC-1 Elektrikli Meyve Öğütme Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kompakt ve oldukça verimli bir meyve öğütücüdür. Parçalayıcı, meyveyi kıran bir bıçağı olan yüksek hızlı dönen bir diske sahiptir. Kıyılmış kağıt hamuru makinenin altındaki kaba toplanır. Hamurun optimum kıvamı, sıkıldığında meyve suyunun en iyi sonucu almasını sağlar. 

 

Verimlilik: saatte 500 kg'kadar

Güç: 2 Hp

Hız: 2800 / dak

Yükseklik: 68 cm

Genişlik: 37 cm

Uzunluk: 54 cm

Ağırlık: 28 kg

220V güç kaynağından çalışır

Fruit Shark parçalayıcı, düzenli kullanıcılar,işletmeler, hobiciler ve sağlıklı yaşam tarzı meraklıları için tasarlanmıştır. Elma, armut, ayva vb meyveler için hazırlanan diğer meyvelerin işlenmesi için mükemmel bir yardımcıdır. Makinenin ortalama saatlik performansı 50-100 kg\\\\\\\\'dir (operatörün hızına göre). 

 

Parçalayıcı, hijyenik çalışmasını, hoş görünümünü, yüksek dayanıklılığı ve ayrıca uzun makine servis ömrünü güvence altına alan paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Kırıcı motor çıkışı 1,6 kW\\\\\\\\'dır (230 V). Kırıcı; meyveler, özellikle elmalar ve diğer preslenmiş meyvelerin işlenmesi için tasarlanmıştır. Meyve çok hızlı ve basit bir şekilde ezilir (işlenir). Ezilmiş malzeme,maksimum meyve suyu verimi ile presleyerek daha fazla işlem için idealdir. 

 

Parçalayıcı meyveyi çok hızlı bir şekilde işler. Bir öğleden sonra, 1 kişi en az 1.000 kg meyve işleyebilir. Çalışmayı daha verimli hale getirmek ve işlenmiş meyvenin bütün hacmini artırmak için bir ekip halinde çalışmanızı ve öğütücü için başka bir kasa satın almanızı öneririz. Sürekli değişen kasalar sayesinde işinizin verimliliğini ikiye katlar. 2 kişilik ve 2 gemiden oluşan bir ekiple yarım günde en az 2.000 kg işlem yapabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Koduefc1
MarkaFenglin
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2
efc1
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.