Einhell Fortexxa 18/30 TH Akülü Budama Testeresi 2.5 Ah

Geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünleri incelediniz mi ?

Einhell FORTEXXA 18/30 Akülü Testere 
Power X-Change ailesinin üyesi, 1x18V pil gereklidir
Einhell Fırçasız Motor - fırçasız elektrik motorlu
OREGON kaliteli kıl'ç ve zincir
Uygulamaya bağlı olarak ayarlanabilir zincir hızı
Tam güç (8,9 m/s) ve eko modu (6 m/s) arasında seçim
Anında zincir freni ile geri tepme koruması
Aletsiz zincir germe ve zincir değişimi
Yumuşak kavramalı ergonomik tutamak
Metal pençe durdurma
Büyük yağ doldurma ağzı
Otomatik zincir yağlama
zincir yakalama pimi

Maksimum güç ve uzun çalışma süreleri - yenilikçi fırçasız motorun vaat ettiği şey budur. Fırçasız motorlar, geleneksel elektrik motorlarından daha güçlü, daha verimli ve daha dayanıklıdır. FORTEXXA 18/30 akülü zincirli testerenin güvenli ve rahat kullanımı için pil, muhafazanın yan tarafına yerleştirilmiştir. Bu, pili talaştan korur ve motorlu testerenin ağırlığı iyi bir şekilde dağıtılır.

Yumuşak kavrama yüzeyli ergonomik şekilli tutamak sayesinde akülü testereyi tutmak her zaman kolaydır.
Yağ, geniş açıklıktan temiz bir şekilde dökülebilir ve gözetleme penceresi sayesinde yağ seviyesi her zaman görülebilir.

Sağlam metal pençe durdurucu, cihazın güvenli bir şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu, kullanışlı motorlu testerenin zahmetsizce çalıştırılmasını sağlar.
Anında zincir freni ve zincir yakalama pimi ile birleştirilmiş geri tepme koruması, yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Zincir hızı, FORTEXXA 18/30 akülü testerenin kullanım alanına ve uygulamasına bağlı olarak kolayca ayarlanabilir. Tam güçte zincir 8 m/sn hızla çalışır, ECO moduna geçerseniz zincir hızı 6 m/sn'ye düşer. ECO modu ile Power X-Change pilden maksimum düzeyde yararlanmak için pil ömrü aynı anda uzatılır.

Ürün Açıklaması

Einhell akülü elektrikli testere FORTEXXA 18/30, esnek Power X-Change ailesinin güçlü bir üyesidir. Kalın dallı meyve ağaçlarında ve yoğun yaprak döken ve iğne yapraklı ağaçlarda ahşap işleri için mükemmel bir yardımcı olan FORTEXXA, geleneksel bir karbon fırça motorundan daha dayanıklı ve daha güçlü olan fırçasız bir elektrik motoru olan Einhell fırçasız motorla çalıştırılır. OREGON kalitesindeki kılıç ve zincirle birlikte, kalın dallar ve dallar bile FORTEXXA'ya karşı koyacak çok az şeye sahiptir. Elektrikli testerenin kablosuz versiyonu, kereste, kare kereste ve yakacak odun ile çalışırken de en iyi sonuçları elde eder. Aletsiz ayarlanabilen zincir gerginliği ve aynı derecede kolay zincir değişimi, kullanımı kolaylaştırır. Zincir yakalayıcı ve anında zincir frenli geri tepme koruması, kullanım sırasında güvenliği sağlar ve büyük yağ doldurma ağzı aracılığıyla otomatik zincir yağlama, bakımı kolaylaştırır. Sağlam pençe durdurucu metalden yapılmıştır, ergonomik sap, sağlam ve güvenli bir tutuş için yumuşak bir kavrama ile donatılmıştır. Çalışma için esnek Power X-Change serisinden 1x 18 volt pil gereklidir. Einhell'in yenilikçi Power X-Change serisi, yüksek performans ve maksimum esneklikle öne çıkıyor: Lityum iyon piller, Einhell sistem serisindeki cihazlar arasında süresiz olarak değiştirilebilir. Her sistem pili, her Power X-Change cihazıyla kullanılabilir. Zincir hızı uygulamaya bağlı olarak ayarlanabilir, yani tam güç (8 m/s) ve eko modu (6 m/s) arasında değiştirilebilir. Azaltılmış zincir hızı ile pil ömrü uzar. Teslimata pil veya şarj cihazı dahildir, bunlar ayrı olarak, örneğin farklı güçlerde pratik bir başlangıç seti olarak mevcuttur.
 
Pa'la Boyu 300 mm
Kesme Uzunluğu 270 mm
Yağ Tankı Kapasitesi 160 ml
Ağırlık: 4 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduS64ff10b97e0f8
MarkaEinhell
Stok DurumuStok Bilgisi Alınız
Garanti (Yıl)2
Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.