Grifo Makineleri Hakkında

Grifo, İtalya’nın önde gelen tarım, bahçecilik ve hobi makineleri üreticilerinden biridir. Grifo, 1967 yılından beri kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Grifo’nun ürün yelpazesi oldukça geniş ve çeşitlidir. Agro Makine, Grifo’nun Türkiye’deki yetkili satıcısı ve internet satış noktasıdır. Agro Makine’nin web sitesinde Grifo’nun birçok ürününü bulabilir, detaylı açıklamalar, fotoğraflar ve videolar ile inceleyebilir, online sipariş verebilirsiniz. Bu yazıda, Agro Makine’de yer alan Grifo ürünlerini tek tek tanıtacağım.

Grifo Üzüm Patlatma Makineleri

Grifo üzüm patlatma makineleri, üzümü sapından ayırarak şarap yapımına hazırlayan makinelerdir. Grifo üzüm patlatma makineleri, paslanmaz çelik gövde ve raflara, güçlü motorlara, ayarlanabilir hızlara ve kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Grifo üzüm patlatma makineleri ile hem evde hem de profesyonel olarak şarap yapımı yapabilirsiniz.

Agro Makine’de Grifo’nun farklı modellerde ve kapasitelerde üzüm patlatma makinelerini bulabilirsiniz. Örneğin:

Grifo Salça Makineleri

Grifo salça makineleri, domates, biber, elma gibi meyve ve sebzeleri salça haline getiren makinelerdir. Grifo salça makineleri, paslanmaz çelik gövde ve filtrelerle, güçlü motorlarla, ayarlanabilir hızlarla ve kolay temizlenebilir yapıyla donatılmıştır. Grifo salça makineleri ile hem evde hem de profesyonel olarak salça yapımı yapabilirsiniz.

Agro Makine’de Grifo’nun farklı modellerde ve kapasitelerde salça makinelerini bulabilirsiniz. Örneğin:

  • Grifo SP5ELI Paslanmaz Inox Filtreli Salça Makinesi: Bu makine, elektrikli olarak çalıştırılan bir makinedir. Meyve veya sebzeyi filtreleyerek salça haline getirir. 500 kg/saat kapasiteye sahiptir.
  • [Grifo SP3ELI Paslanmaz Inox Filtreli Salça Makinesi]: Bu makine, elektrikli olarak çalıştırılan bir makinedir. Meyve veya sebzeyi filtreleyerek salça haline getirir. 300 kg/saat kapasiteye sahiptir.
  • [Grifo SP2ELI Paslanmaz Inox Filtreli Salça Makinesi]: Bu makine, elektrikli olarak çalıştırılan bir makinedir. Meyve veya sebzeyi filtreleyerek salça haline getirir. 150 kg/saat kapasiteye sahiptir.

Grifo Gıda Filtreleri

Grifo gıda filtreleri, şarap, bira, meyve suyu, sirke gibi sıvı gıdaları filtreleyerek berraklaştıran ve kalitesini arttıran cihazlardır. Grifo gıda filtreleri, paslanmaz çelik gövde ve kartuşlara, güçlü pompalara, ayarlanabilir basınçlara ve kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Grifo gıda filtreleri ile hem evde hem de profesyonel olarak sıvı gıda filtreleme işlemi yapabilirsiniz.

Agro Makine’de Grifo’nun farklı modellerde ve kapasitelerde gıda filtrelerini bulabilirsiniz. Örneğin:

  • Grifo FCH10 Hobby 10 Katlı Gıda Filtresi: Bu cihaz, elektrikli olarak çalıştırılan bir cihazdır. Sıvı gıdayı 10 katlı kartuşlarla filtreler. 300 litre/saat kapasiteye sahiptir.
  • [Grifo FCH20 Hobby 20 Katlı Gıda Filtresi]: Bu cihaz, elektrikli olarak çalıştırılan bir cihazdır. Sıvı gıdayı 20 katlı kartuşlarla filtreler. 600 litre/saat kapasiteye sahiptir.
  • [Grifo FCH40 Hobby 40 Katlı Gıda Filtresi]: Bu cihaz, elektrikli olarak çalıştırılan bir cihazdır. Sıvı gıdayı 40 katlı kartuşlarla filtreler. 1200 litre/saat kapasiteye sahiptir.

Grifo ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Agro Makine’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Agro Makine’nin diğer ürünlerini de inceleyebilir, kampanyalardan yararlanabilir, online sipariş verebilirsiniz.

Aklınızda olan son teknoloji makineler
Özenli ve ücretsiz kargo
Özel indirimli ürünler
En iyi ödeme seçenekleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.